KOMISIJOS PIRMININKAS: 

Geležinė Lapė arba Arvidas Bendorius 

15878633_10202448294646199_430051172_n

Rašo tinklaraštį gelezinelape.lt, kuris LOGIN 2014 buvo išrinktas geriausiu asmeniniu tinklaraščiu.
Geležinė Lapė socialiniame tinkle „Facebook“ turi 137 tūkst. sekėjų, o „Instagram“ – 40 tūkstančių.
2016 metais leidykla „Alma Littera“ išleido „Didžiąją iliustruotą Geležinės Lapės patarimų knygą | Kaip tapti feisbuko žvaigžde“.
A. Bendorius yra DNB banko Elektroninių kanalų departamento darbuotojas.

KOMISIJOS NARIAI:

Renata Matkevičienė

renata_matkeviciene2015

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto prodekanė, Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos (LRVS) tarybos narė.

Renata Matkevičienė dirba pedagoginį ir mokslinį darbą 16 metų, yra socialinių mokslų daktarė. Beveik 20 metų dirba komunikacijos ir projektų vadybos srityje, o pastaruosius 6 – ir administracinį darbą. Mokslinių ir praktinių interesų sritys jau keliolika metų yra ryšiai su visuomene, viešoji komunikacija, socialinė atsakomybė. Renata Matkevičienė yra organizavusi ne vieną mokslinę konferenciją. Taip pat rengė praktinius seminarus, viešas diskusijas, pramoginius renginius.

Kęstutis Drazdauskas

Kino prodiuseris, kino gamybos įmonės UAB „Artbox“ įkūrėjas, Nepriklausomų prodiuserių asociacijos pirmininkas, Vilniaus kino biuro stebėtojų tarybos pirmininkas, vienas iš Vilniaus kino klasterio iniciatorių bei steigėjų, Lietuvių kino akademijos bei Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos valdybos narys, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidiumo narys, Europos prodiuserių klubo (European Producer Club) narys.

Lina Jakučionienė

lina_jakucioniene

Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos pirmininkė, ERGO korporatyvinės komunikacijos direktorė Baltijos šalyse.

L. Jakučionienė yra didžiausios Europos ryšių su visuomene profesionalus vienijančios Europos komunikacijos direktorių asociacijos (European Association of Communication Directors) ambasadorė ir regioninė koordinatorė Lietuvai,  nuolatinė Europos skaitmeninės komunikacijos apdovanojimų (European Digital Communication Awards), taip pat Baltijos ryšių su visuomene apdovanojimų (Baltic PR Awards) vertinimo komisijos narė.

Ekspertė komunikacijos srityje dirba 16 metų. Turi patirties tiek valstybiniame, tiek komerciniame sektoriuose. Yra dirbusi Vokietijos Bundestage, Europos Parlamente Briuselyje, vadovavo viešajai ir komercinei bendrovėms, dirbo Sveikatos apsaugos ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus vadove. Jau 7 metus eina korporatyvinės komunikacijos direktoriaus Baltijos šalyse pareigas bendrovėje ERGO.

Darius Udrys

ar-160729863-jpgexactw1500alignvtopimageversionhorizontaluslastupdate191

Politikos mokslų daktaras, viešųjų ryšių ir organizacijų plėtros specialistas, buvęs Europos humanitarinio universiteto (EHU) prorektorius vystymui ir komunikacijai, dėsto komunikaciją Vilniaus universitete. VšĮ „Go Vilnius“ vadovas, brendingo agentūros „Neue Unica“ strategijos vadovas ir įmonės „Fipra Lithuania“ konsultantas. Nuo 2015 metų priklauso Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui.
D. Udrys turi dvidešimties metų tarptautinės darbo patirties Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV). Studijavo ir dirbo Vokietijoje ir Čekijoje, buvo Laisvosios Europos radijo lietuvių redakcijos narys. Gyvendamas JAV, vadovavo tarptautinėms pilietinio švietimo programoms ir jų plėtrai, buvo Lietuvos radijo korespondentas Los Andžele ir lietuvių bendruomenės pirmininkas.

Igoris Vasiliauskas

15645100_10202453314611418_1660445264_n

Marketingo dėstytojas, verslo konsultantas, lektorius. Moto: „Jei kalnas neina pas Mahometą, eina jis velniop.“

Mes daug investuojame į idėjas. Mokėme žmones žvelgti giliau, plačiau, inovatyviau – kitaip. Į kairę ir dešinę, vietoje ir ne vietoje vartojame tokius žodžius ir junginius kaip „lyderis“, „koučeris“, „pridėtinė vertė“, „proto šturmas“. Ir visiškai nerengiame jaunimo sunkiam darbui, kasdienei verslo rutinai. Mes tarsi duodame jiems akvariumą, kurio švara patys ir rūpinamės, o jiems – auksinėms žuvelėms – belieka jame smagiai gyventi. Verslo realybė ne visada piešiama jaukiomis spalvomis. Šiandien mes, susidūrę su probleminiu lauku, situaciją įvardijame tai kaip iššūkį, tuomet man norisi pasakyti: atsidarykite langą, išsišaukite, jei jums taip reikia ir… tiesiog eikite dirbti. Aš – už darbą be rėkimo, iššūkių, gaisrų gesinimo, už nuolatinį, nuoseklų ir sisteminį darbą.

Renata Gaudinskaitė 

aaeaaqaaaaaaaaqfaaaajgi0yjflmdy3ltc0nmytndfhyi05yjgwlwjmodzlymu0mdc3mg

Didžiausios energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija“ bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) komunikacijos vadovė, Lietuvos atsakingo verslo asociacijos LAVA direktorė plėtrai. Renata Gaudinskaitė turi devynerių metų ryšių su visuomene ir korporatyvinės komunikacijos valdymo patirties – dirbo energetikos bei telekomunikacijų srityse, privačiame ir valstybiniame sektoriuose. Dirbdama tvaraus verslo plėtros srityje įgijo tarptautinės patirties. Kaip verslo atsakomybės plėtros ekspertė, konsultuoja ir dalyvauja darbo grupėse ministerijose, kitose institucijose, kur nagrinėjami atsakingo verslo, darnaus vystymosi tikslų įgyvendinimo, skaidrumo, atskaitingumo didinimo klausimai ir formuojama atsakingo verslo politika.

Modestas Tursa

IMG_3931

„Vinted“ produkto vadovas. IT projektų srityje dirba daugiau nei 10 metų. Tradicinio karate juodo diržo meistras.

Pasaulyje, kuris kasdien keičiasi vis didesniu tempu, ypač svarbu rasti savo motyvaciją šiandien daryti dalykus geriau, nei vakar. Pažvelgus giliau technologijų, kovos menų ar kitose srityse galioja tie patys principai, kuriais vadovaujantis galima nuversti kalnus ar padaryti pasaulį tiesiog geresniu, nei radome. Vadovaukimės nekintančiomis vertybėmis ir principais: žmogiškumu, tikėjimu, nuosekliu, gerai atliktu darbu ir sėkmė bei rezultatai neišvengiamai ateis.

Andrius Kasparavičius

photo2

UAB „Komunikacija ir konsultantai“ direktorius ir ryšių su visuomene konsultantas. Agentūroje dirba nuo 1997m. ir yra atsakingas už visą jos veiklą bei daugumą projektų. Turi kompetencijos IT, farmacijos, turizmo, maisto, sveikatos, lyčių lygybės, finansų ir energetikos sektoriuose, vadovavo ir dalyvavo daugiau nei 200 vietinių ir tarptautinių ryšių su visuomene kampanijų. A. Kasparavičiaus kontaktų tinklas apima partnerius iš daugelio ES šalių, ypač Baltijos ir Skandinavijos, Rusiją, Baltarusiją ir Ukrainą. Nuolat skaito paskaitas studentams ir verslininkams Lietuvoje. Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos tarybos narys.

Arijus Katauskas 

arijus-katauskas-51832ba2bfe3a

Komunikacijos ekspertas, viešųjų ryšių agentūros „Nova Media“ vyresnysis partneris.

Rašykite paieškos frazę ir spauskite Enter