Penktą kartą išdalyti Vilniaus universiteto „PR Lapės“ apdovanojimai už geriausius 2016 metų komunikacijos projektus.

„Atsakingąja lape“ paskelbta mobilioji programėlė „Mano kraujas“, skirta užsiregistruoti dėl kraujo donorystės, pasirinkti patogiausią kraujo davimo vietą, stebėti visą savo donorystės istoriją.

„Pilietiškosios lapės“ apdovanojimą pelnė miesto bendruomenė, mokanti praktinių sodininkystės ir daržininkystės įgūdžių, „Coolūkis“.

„Versliąja lape“ tapo „Parkis“, unikalus dviračių laikiklis-keltuvas, kuriuo galima vertikaliai pastatyti dviratį nenaudojant fizinės jėgos.

„Išradingąją lapę“ apdovanojimą atsiėmė programėlės „Prieš egzaminą“ kūrėjai, kurie siekia padėti moksleiviams sėkmingai pasiruošti egzaminams.

„Lietuvą garsinančia lape“ pripažinta „Didžiausia programavimo pamoka“, vykusi  Modernių technologijų ir verslumo renginyje #SWITCH! 700 moksleivių iš visos Lietuvos didžiausioje iki šiol programavimo pamokoje siekė Guinnesso pasaulio rekordo.

„Provokuojančiąja lape“ apdovanotas Lietuvos nacionalinis dramos teatras už 77-ojo sezono, kurio pagrindinis šūkis – „Treniruok ir sielą“, komunikacijos kampaniją. Ja teatras skatino atkreipti dėmesį ne tik į sveiką kūną, bet ir sveiką žmogaus vidinį pasaulį.

„Nuosekliosios lapės“ apdovanojimu pagerbta ilgametė savanoriška skaidrumo iniciatyva „Jonvabaliai“, kuria siekiama paskatinti organizacijas viešai atsiskaityti už įgyvendintus projektus ir Europos Sąjungos lėšų naudojimą, pateikti geruosius atsakingo finansų naudojimo pavyzdžius.

Rašykite paieškos frazę ir spauskite Enter