2013 m. išrinktos šauniausios metų „Lapės“

Jau pirmaisiais atsinaujinimo metais „LAPĖS 2013“ sulaukė didelio organizacijų, kurioms buvo išsiųsti kvietimai dalyvauti apdovanojimuose susilaukė susidomėjimo ir aktyvumo. Susidomėjimas tik patvirtino studentų prielaidą, jog Lietuvos organizacijos siekia pristatyti savo veiklą ir noriai dalijasi gerąja komunikacinių projektų patirtimi.

Apdovanojimams pateikti ir atrinkti projektai buvo įvertinti 15 ekspertų komisijos, kurią sudarė ryšių su visuomene specialistai, žurnalistai ir verslo analitikai. Komisija iš šešiolikos konkurso dalyvių pateiktų komunikacijos projektų išrinko 6 laimėtojus, kurie buvo apdovanoti šauniausios LAPĖS statulėlėmis:

Metų taupioji lapė – jaunimo organizacijos „Darbas“ projektas „Lietuva – tai mes“, projektas įgyvendintas minimaliomis piniginėmis sąnaudomis.

Metų kūrybiškiausia lapė – VšĮ „Kūrybinės dirbtuvės“ „BEEpart“, suorganizavusi trečiąjį tarptautinį šviesos instaliacijų festivalį „BEEpositive“.

Metų novatoriškiausia lapė – UAB „Columbus Lietuva“ komunikacijos kampanija „Užrašai iš paraščių“, apdovanota už itin pažangią idėją.

Metų socialinių tinklų lapė – Vilniaus universiteto bibliotekos projektas, skirtas Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) atidarymui.

Metų socialiai atsakingiausia lapė – AB „Lesto“ ir jos projektas „Tiek, kiek reikia daugiabučiui: saugūs ir taupūs namai“, apdovanotas už sąmoningiausią darnos ir aplinkos puoselėjimą.

Metų komunikacijos lapė –„Inreal“ grupė su projektu „Nekilnojamojo turto eksperto pozicijos įvedimas ir sustiprinimas“, sugebėjusi parodyti itin gerus komunikacinius įgūdžius ir sprendimus.

Apdovanojimų ceremonija vyko Vilniuje įsikūrusiame konferencijų centre „Pirklių klubas“. Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai, ji išsiskiria klasikos bei modernumo deriniu, todėl puikiai tiko apdovanojimus vienijančios ateities tematikos atspindėjimui.

Rašykite paieškos frazę ir spauskite Enter