PR LAPĖS

Kasmetiniai Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto organizuojami apdovanojimai,
kurių tikslas – įvertinti bei apdovanoti įdomiausius komunikacijos projektus.

Dalyvauti konkurse kviečiamos verslo įmonės, nevyriausybinės organizacijos ir viešojo sektoriaus įstaigos, 2017 metais įgyvendinusios ar tebevykdančios projektus komunikacijos ir ryšių su visuomene srityse.

Šie apdovanojimai – puiki galimybė sužibėti išskirtiniams komunikacijos projektams,  pasidalyti gerąja patirtimi, populiarinti vykdomą veiklą ir įkvėpti kitas organizacijas sėkmingais komunikacijos pavyzdžiais.

„PR Lapės“ ieško

Šimtmečio lapės

Komunikacijos projektai bei įvairios iniciatyvos, skirtos atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečiui minėti.

Pilietiškosios lapės

Komunikacijos projektai, kuriais skatinamas pilietiškumo ugdymas, didinamas Lietuvos žinomumas ir formuojamas teigiamas šalies įvaizdis.

Kūrybiškosios lapės

Komunikacijos projektai, pagrįsti netradiciniais sprendimais ir pagrindinę projekto idėją atskleidžiantys kūrybiškai, drąsiai bei išradingai: patrauklios, išskirtinės, netikėtos reklamos ir pan.

Sveikuolės lapės

Komunikacijos projektai, kuriais siekiama propaguoti sveiką gyvenimo būdą, skatinama sveikatai naudinga ir aplinkai draugiška veikla.

Inovatyviosios lapės

Komunikacijos projektai, pasižymintys inovatyvumu, novatorišku pateikimu ar pristatymu ir įgyvendinami pasitelkiant moderniąsias technologijas.

Socialinių tinklų lapės

Komunikacijos projektai, įgyvendinami naudojantis tik socialinės žiniasklaidos kanalais: „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“, „Linkedin“ ir kt.

Atsakingosios lapės

Socialinėms iniciatyvoms skirti komunikacijos projektai: socialinės akcijos, socialinės reklamos ir kt.

Nuosekliosios lapės

Komunikacijos projektai, orientuoti į sėkmingą ne vienerius metus vykdomų iniciatyvų tęstinumą.

Komunikacijos projektų konkurso paraiška

Komunikacijos projektų paraiškas vertins kompetentinga ekspertų komisija – viešųjų ryšių ir komunikacijos specialistai, žiniasklaidos atstovai bei žymūs visuomenės veikėjai.

Komunikacijos projektų nugalėtojai bus paskelbti 2018 m. sausio 18 d. iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje. Joje dalyvauti kviečiami ne tik organizacijų atstovai, Vilniaus universiteto bendruomenė, bet ir komunikacijos bei ryšių su visuomene specialistai, žiniasklaidos atstovai.

Informacijos apie 2017 metais įgyvendintą ar tebevykdomą komunikacijos projektą ir užpildytos paraiškos lauksime iki 2017 m. gruodžio 10 d. el. paštu [email protected]Daugiau informacijos: Akvilė Kiliulytė +370 622 80 753, [email protected]

Lapių tikslas

Pastebėti ir įvertinti kūrybiškiausius metų komunikacijos projektus.

Lapių misija

Suteikti galimybę organizacijoms viešinti savo veiklą, pasidalyti gerąja patirtimi ir įkvėpti sėkmingais komunikacijos pavyzdžiais.

Lapių vizija

Žinomas ir vertinamas profesionalių ir išskirtinių komunikacijos projektų konkursas.

Lapių istorija

Pirmosios „Lapės“ buvo išdalytos dar 2008 metais. Po penkerių metų pertraukos,
2013 metais, nuspręsta atnaujinti projektą ir organizuoti jį kasmet.

Lietuvos organizacijos aktyviai teikia informaciją apie savo veiklą, tačiau dažnai projektai, į kuriuos įdėta daug pastangų ir idėjų, lieka nepastebėti,  tad šie apdovanojimai gali būti puiki galimybė įvertinti ir populiarinti geriausius projektus.

Lapės simbolis apdovanojimams pasirinktas neatsitiktinai. Šis gyvūnas simbolizuoja išmintį, smalsumą, gebėjimą prisitaikyti prie aplinkos pokyčių. O šios simbolinės savybės atspindi ir ryšių su visuomene veiklai būtiną lankstumą, išradingumą, inteligenciją ir minties aštrumą. Simbolio pasirinkimą įkvėpė ir viena populiariausių knygų pasaulyje – „Mažasis princas“. Šioje knygoje berniukas iš lapės išmoksta draugystės ir atsakingumo, o tai labai siejasi su pagrindiniu organizacijų komunikacijos tikslu – ryšių užmezgimu ir palaikymu su jų tikslinėmis auditorijomis.

Kasmet „Lapės“ siekia atkreipti dėmesį į skirtingas, visuomenei svarbias veiklos sritis. 2014 metais buvo apdovanoti geriausi sumanios ekologijos komunikacijos projektai. 2015 metais dėmesys buvo skiriamas verslo ir mokslo, švietimo partnerystei, o 2016-aisiais išskirti Lietuvą garsinantys projektai. Apdovanojimus organizuoja VU Komunikacijos fakultetas ir Ryšių su visuomene magistrantūros studijų programos studentai.

Mūsų draugai

15green_rgb
vzgalva
vila-logo
vu-logo
mazvydo_logo
juodas-logo-thery
kvapai_naujas
paulig-logo
voitar_logo
rankos-logo

Rašykite paieškos frazę ir spauskite Enter